mały wkurw

Tym razem dotyczący komputerów, a dokładniej traktowanie przez Państwo mniei innych, robiąc za moje (i innych) pieniądze beznadziejny serwis. Sprawa dotyczy iTVP. Chciałem sobie strumieniowo obejrzeć jakiś nateriał ale sie nie dało. Powód?

Obecnie umożliwiamy korzystanie z naszej oferty użytkownikom najbardziej popularnego oprogramowania, dlatego jest ona dedykowana dla platformy Windows i odtwarzacza Windows Media Player.

i co z tego że mam wtyczkę skoro jest tak miło zakodoane że nie bangla. Ta sama sytuacja dotyczy Onetu, ale nie fikam, bo to prywatne (a więc parszywe i ble :D:D). TVP w sumie jest telewirozem publicznym, jakieś obowiązkowe abonamenty etc. więc wyadałoby pomyśleć i zrobić chociaż jak TVN24 – jakoś może działać (mimo że maki to promile procentowe rynku, to co z tego że mają studio postawione na makach i są wymieniani przez mamę Apple – pecety też mają). Może działać i kilkanaście monet dzięki temu przynieść więcej. I jak TVP ma się ścigać?

Eh, czasem myślę sobie że ta bezmyślność ludzka może kiedyś minie, al eaby tak myśleć – to nie można zaglądać telewizorkowi w paszczę – ani TVP ani TVN (dla zdrowia oczywiście).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s